خرید شمشاد زن برقی + معرفی قیمت ۲۰ مدل پرقدرت و باکیفیت

دستگاه شمشاد زن برقی

شمشاد زن برقی

یکی از وسایلی که برای هرس کردن گیاهان باغ و باغچه مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه شمشاد زن برقی می باشد این وسیله دارای دو مدل دستی و برقی است که مدل های برقی سهولت کار آسان تری نسبت به مدل دستی دارند و کار کوتاه کردن گیاهان باغچه با این دستگاه راحت تر و سریعتر انجام میشود.

اگر شما دارای باغ یا باغچه هستید قطعا به این وسیله برای هرس کردن درختان و علف های هرز باغ خود نیاز پیدا خواهید کرد این ابزار به شما کمک خواهند کرد که با هرس کردن به موقع گیاهان باعث زیباتر شدن فضای باغ یا باغچه خود شوید و از بی نظمی آنها جلوگیری کنید.

یکی از مزیت های بسیار خوب این دستگاه آسیب نرساندن به گیاهان شما در حین هرس کردن میباشد و شما توسط این وسیله می توانید گیاهان و بوته های خود را بدون هیچ مشکلی کوتاه و زیبا نمایید و از داشتن باغی سرسبز و مرتب لذت ببرید.

اگر قصد تهیه این ابزار باغبانی را دارید پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا شما را با این وسیله ببیشتر آشنا کنیم و پس از آن اقدام به خرید این وسیله برقی یا بنزینی نمایید.

معرفی ۳۰ مدل دستگاه چمن زن برقی پرقدرت

نکات مهم در هنگام خرید شمشاد زن برقی

 

قدرت موتور

اولین نکته در هنگام خرید این دستگاه حاشیه زن برقی توجه کردن به قدرت موتور این وسیله می باشد این دستگاه دارای مدل های مختلفی از لحاظ قدرت موتور میباشد میزان قدرت موتور را بر اساس وات محاسبه می کنند هر چقدر که قدرت موتور بیشتر باشد سرعت عملکرد این دستگاه نیز بالاتر خواهد بود و در نتیجه کار هرس کردن گیاهان و درختان را سریعتر و بهتر انجام می دهد.

جنس و کیفیت تیغه

نکته مهم دیگر ، جنس و کیفیت تیغه این دستگاه میباشد که نقش اصلی را در این وسیله ایفا می کند و حتما باید از نظر کیفیت مورد بررسی قرار بگیرد معمولا جنس این تیغه ها را از فولاد تولید می کنند که دارای مقاومت و استحکام بسیار زیادی میباشند همچنین به دولبه بودن تیغه ها در هنگام انتخاب توجه کنید این قابلیت باعث می شود شما بتوانید از هر دو طرف لبه تیغه برای هرس کردن استفاده کنید.

طول تیغه

این دستگاه های حاشیه زن برقی از نظر طول تیغه نیز با یکدیگر بسیار فرق دارند داشتن طول تیغه استاندارد در این وسیله باعث می شود سطح بیشتری از گیاهان را تحت پوشش هرس کردن و کوتاه کردن قرار دهند که این ویژگی باعث تسریع در روند هرس کردن گیاهان و درختان می شود پس در هنگام انتخاب کردن به طول تیغه توجه داشته باشید.

دسته ارگونومیک

داشتن دسته خوش دست و ارگونومیک در این وسیله باعث می شود که در هنگام کار کردن  و عرق کردن دسته دستگاه از دستان ما لیز نخورد و باعث افتادن و آسیب دیدن دستگاه نشود پس در هنگام خرید این وسیله برقی را از نظر خوش دست بودن و نرم بودن مورد بررسی قرار دهید.

ظرفیت مخزن

اگر قصد انتخاب کردن مدل های بنزینی این دستگاه را دارید به ظرفیت مخزن این وسیله در حین خرید توجه داشته باشید و دستگاهی را انتخاب کنید که دارای مخزنی مناسب از نظر میزان ظرفیتی باشد تا در هنگام استفاده مدام مجبور به ریختن بنزین به داخل مخزن نباشید.

قابلیت ضد لرزش

یکی از قابلیت های بسیار خوبی که در بعضی از مدلهای این دستگاه قرار داده شده است ویژگی ضد لرزش بودن این وسیله می باشد که باعث میشود در حین انجام کار و به دلیل ضد لغزش بودن دستان شما کمتر دچار خستگی شوند و این خصوصیت کار شما را آسان تر و بهتر می کند.

وزن مناسب

داشتن وزنی سبک و مناسب یکی دیگر از نکات مهمی است که شما باید در هنگام انتخاب کردن این دستگاه مورد توجه داشته باشید و سعی کنید وسیله ای را انتخاب کنید که دارای وزنی سبکی باشد تا در حین انجام کار باعث خستگی دستان و بدن شما نشود و کار هرس کردن گیاهان و درختچه ها را برای شما سخت نکند.

حفاظ ایمنی

همیشه گفته اند اول ایمنی بعد کار به همین منظور دستگاه را از لحاظ داشتن حفاظ ایمنی مورد بررسی قرار دهید داشتن حفاظ ایمنی باعث می شود در هنگام هرس کردن گیاهان از پرتاب تکه های برش داده شده به سمت چشمان و صورت شما جلوگیری میکند هر چند در هنگام استفاده از این وسیله سعی کنید از عینک برای محافظت از چشمان خود استفاده نمایید.

لیست ۵۱ مدل قیچی باغبانی تیز و پرقدرت

سخن پایانی

به پایان یکی دیگر از مقالات راهنمای خرید سایت نیوخانه رسیدیم و امیدواریم که این مطلب مورد توجه و پسند شما دوستان واقع شده باشد و شما بتوانید توسط نکاتی که گفته شد دستگاهی مناسب و باکیفیت را انتخاب کنید.

همچنین ما برای شما دوستان عزیز اقدام به جمع آوری تعداد ۲۰ مدل شمشاد زن برقی پرفروش و باکیفیت از معتبرترین فروشگاه اینترنتی ایران کرده ایم و تمامی این مدل محصولات را در پایان همین مقاله برای شما دوستان به اشتراک گذاشته ایم تا شما بتوانید انتخابی آسان را تجربه نمایید.

نکته بسیار مهم : شما با کلیک کردن بر روی هر کدام از محصولات به صفحه مربوط به همان محصول منتقل می شوید و می توانید اطلاعات و عکس های کامل تر محصول را مشاهده کنید و از میزان رضایت و نظرات سایر خریداران نیز اطلاع کسب کنید و پس از بررسی دقیق تر خود اقدام به خرید نمایید.

شمشاد زن برقی NEC مدل SHZ-55

خرید شمشاد زن برقی NEC مدل SHZ-55

مشخصات کلی

منبع انرژی: الکتریکی
بازه قدرت موتور: ۵۰۰-۱۰۰۰
بازه طول تیغه: ۰-۲۵
سرعت حرکت تیغه ۳۰۰۰ دور در دقیقه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
شمشادزن برقی اکتیو تولز مدل AC-2676H

خرید شمشاد زن برقی اکتیو تولز مدل AC-2676H

مشخصات کلی

منبع انرژی: الکتریکی
بازه قدرت موتور: ۰-۵۰۰
بازه طول تیغه: بیشتر از ۵۰
نوع دسته: آلومینیومی – نوع تیغه: فولادی – داراى كلاچ ايمنى – داراى حفاظ ايمنى
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
شمشادزن برقی تاپ گاردن مدل EHT-500

خرید شمشاد زن بنزینی تاپ گاردن مدل GHT-600

مشخصات کلی

منبع انرژی: الکتریکی
بازه قدرت موتور: ۵۰۰-۱۰۰۰
بازه طول تیغه: ۴۰-۵۰
سرعت حرکت تیغه ۳۳۰۰ دور در دقیقه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
شمشاد زن بنزینی تاپ گاردن مدل GHT-600

خرید شمشاد زن بنزینی تاپ گاردن مدل GHT-600

مشخصات کلی

منبع انرژی: بنزینی
بازه قدرت موتور: ۵۰۰-۱۰۰۰
بازه طول تیغه: بیشتر از ۵۰
سرعت حرکت تیغه ۳۳۰۰ دور در دقیقه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
شمشاد زن شارژی باس مدل BS_TRIMMER

خرید شمشاد زن شارژی باس مدل BS_TRIMMER

مشخصات کلی

منبع انرژی: باتری
بازه قدرت موتور: ۱۵۰۰-۱۰۰۱
بازه طول تیغه: بیشتر از ۴۰٫۱-۵۰
طول ریل: ۵۰CM
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
شمشاد زن بنزینی کرون مدل CT20114

خرید شمشاد زن بنزینی کرون مدل CT20114

مشخصات کلی

منبع انرژی: بنزینی
بازه قدرت موتور: ۵۰۰-۱۰۰۰
بازه طول تیغه: بیشتر از ۵۰
سرعت حرکت تیغه: ۲۰۰-۳۰۰۰ دور در دقیقه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
شمشاد زن بنزینی کرون کد CT20114

خرید شمشاد زن بنزینی کرون کد CT20114

مشخصات کلی

منبع انرژی: بنزینی
بازه قدرت موتور: ۵۰۰-۱۰۰۰
بازه طول تیغه: بیشتر از ۵۰
سرعت حرکت تیغه ۲۰۰-۳۰۰۰ دور در دقیقه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
شمشاد زن شارژی بوش مدل ISIO

خرید شمشادزن شارژی بوش مدل ISIO

مشخصات کلی

تیغ برش بوته ۱۲ سانتی‌متر
تیغ برش لبه دار ۸ سانتی‌متر
طول ریل ۱۲
بازه قدرت موتور ۰-۲۵ , ۰-۵۰۰
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

زیر لیوانی

خرید زیر لیوانی شیک + لیست قیمت ۵۴ مدل پرفروش و بادوام

زیر لیوانی جزو لوازم پذیرایی منزل محسوب می شود این وسیله نیز مانند دیگر لوازم …

خرید سفره

لیست قیمت و خرید سفره خانگی و یکبار مصرف پرفروش و باکیفیت

سفره خانگی و یکبار مصرف یکی از ملزومات مهم و پرمصرفی که در خانه های …