خانه و آشپزخانه

قیمت بهترین جا تخم مرغی پلاستیکی، یخچالی و مسافرتی

جا تخم مرغی پلاستیکیجا تخم مرغی مطمئن ترین روش برای نگه داری کردن از تخم مرغ است این ظرف نگهدارنده با داشتن تعدادی محفظه به خوبی تخم مرغ ها را داخل خود جای می دهد و به شکلی مناسب از آنها محافظت می کند.

تخم مرغ یکی از مواد غذایی پرخاصیت و پر مصرف در بین تمامی خانواده ها است که ارزش غذایی بسیار بالایی دارد پوست این ماده غذایی به شدت شکننده بوده و در اثر ضربه به آسانی شکسته میشود بنابراین برای نگه داری مناسب از تخم مرغ ها، بهتر است آنها در داخل جاتخم مرغی قرار دهیم.

جا تخم مرغی چیست؟

جا تخم مرغ نوعی ظرف محفظه دار است که از جنس پلاستیک، فلز یا چوب ساخته می شود این ظرف نظم دهنده از شکسته شدن پوسته تخم مرغ و خراب شدن این مواد غذایی جلوگیری می کند همچنین مانع از پخش شدن آلودگی و میکروب به داخل یخچال نیز می شود.

انواع جا تخم مرغی

جا تخم مرغی پلاستیکی

جا تخم مرغ پلاستیکی دارای وزنی سبک و بدنه ای بسیار محکم است و قیمت ارزانتری نیز در مقایسه با دیگر مدل ها دارد این مدل جای تخم مرغ با داشتن محفظه های کافی می تواند تعداد زیادی تخم مرغ را در خود جای دهد علاوه بر این ظرف تخم مرغ پلاستیکی قابلیت شستشو را نیز دارد.

جا تخم مرغی فلزی

این مدل جا تخم مرغ در واقع از سبدی توری شکل با درب پوشی پلاستیکی تشکیل شده است که سبد آن فضایی نسبتا بزرگ برای نگه داری کردن از تعداد زیادی تخم مرغ را دارد. این مدل به دلیل طراحی و ظاهر جذابش بسیار محبوب بوده و به نام جا تخم مرغی فانتزی نیز شناخته میشود البته قیمت آنها بسیار گران تر از دیگر مدل های موجود در بازار هستند.

جا تخم مرغی چوبی

جای تخم مرغ چوبی نیز نگهدارنده ای زیبا و مناسب برای استفاده است مدل چوبی برخلاف نوع فلزی و پلاستیکی بدون درپوش ساخته می شود و قیمت آن ارزان تر از مدل فلزی و گران تر از مدل پلاستیکی است.

جا تخم مرغ ریلی

جاتخم مرغ ریلی دارای دو محفظه نگهدارنده است که هر دو آنها داخل ظرفی شیشه ای قرار می گیرند با برداشتن تخم مرغ از قسمت تعبیه شده، محفظه ریلی اقدام به جایگزین کردن تخم مرغ جدید از بخش بالا می کند و این کار تا اتمام همه تخم مرغ ها ادامه پیدا خواهد کرد این مدل ظرف تخم مرغ یکی از بهترین گزینه ها برای خرید کردن است.

جا تخم مرغ مسافرتی

جا تخم مرغ سفری معمولا دارای اندازه ای کوچک و تعداد کمتری محفظه نگهدارنده است به همین دلیل فضای زیادی را اشغال نکرده و به آسانی نیز قابل حمل می باشد علاوه بر سفر در هنگام رفتن به تفریح در دل طبیعت و کوهنوردی نیز می توانید از آنها استفاده کنید.

مشاهده قیمت ۴۶ مارک پارچ آب شیشه ای ، پلاستیکی و استیل + خرید

نکات خرید جا تخم مرغ

تعداد محفظه

ظرفیت یا تعداد محفظه نگهدارنده را در هنگام خرید جا تخم مرغی مورد توجه قرار دهید این مورد به میزان مصرف شما بستگی خواهد داشت هر چه تعداد این محفظه ها افزایش پیدا کند تخم مرغ های به مراتب بیشتری نیز می توان داخل یخچال نگهداری کرد.

داشتن درپوش

بهترین جا تخم مرغی باید دارای درپوشی قفل دار و محکم باشد تا به خوبی بر روی ظرف نگهدارنده تخم مرغ قرار بگیرد این درب مانع از افتادن تخم مرغ و شکستن آن می شود بنابراین هنگام خرید به این مورد توجه داشته باشید و مدلی درپوش دار را انتخاب کنید.

طرح و رنگ

جا تخم مرغی یخچال باید طرح و رنگی زیبا داشته باشد ظرف نگهدارنده طرح مرغ یکی از جذاب ترین مدلها برای خریداری است هر چند طرح های زیبای زیادی در بازار موجود هستند که شما می توانید بر اساس سلیقه، مدلی شکیل را انتخاب کنید علاوه بر این طرح، به رنگ جاتخم مرغ نیز توجه داشته باشید و بر اساس رنگبندی دیگر وسایل داخل یخچال مدلی مناسب را خریداری کنید.

شفاف و دسته دار بودن

شفاف بودن ظرف به شما این امکان را می دهد تا از تعداد موجود تخم مرغ در داخل ظرف بدون باز کردن درب اطلاع پیدا کنید همچنین وجود دسته نیز قابلیت حمل و جابجا کردن جای تخم مرغ را چه حین مسافرت و کوهنوردی بسیار آسان می کند هر چند وجود این ویژگی ها بر روی قیمت جا تخم مرغی تاثیر می گذارد.

بهترین مارک جا تخم مرغی کدام است؟

جاتخم مرغی لیمون

جاتخم مرغی زرین

جاتخم مرغی الوند

جاتخم مرغی پارسه

جاتخم مرغی بی وی کی

جاتخم مرغی تیتیز

سخن پایانی

جا تخم مرغی علاوه بر نگهداری مناسب از تخم مرغ ها، باعث حفظ بهداشت و نظم دهی بهتر یخچال نیز می شود بنابراین بهتر است این محصول را برای استفاده خریداری نمایید. این ظرف های نگهدارنده در ظرفیت، طرح ها و رنگ های بسیار مختلفی تولید می شود.


۱. خرید جا تخم مرغی مدل گلد t110

جا تخم مرغی مدل گلد t110

جا تخم مرغی با ظرفیت ۱۵ عدد یک گزینه مناسب برای نگهداری تخم مرغ های شما می باشد. شما با تهیه این ظرف به آسانی می توانید یخچال خود را نظم دهی کنید و از شکسته شدن تخم مرغ ها جلوگیری نمایید. جنس این مدل از پلاستیک با کیفیت تولید شده و نزد مشتریان رضایت بالایی دارد.

مشخصات کلی

ابعاد: ۲۸x۱۷x۸ سانتی‌متر
وزن: ۲۰۰ گرم
جنس: پلاستیک
ظرفیت: ۱۵ عدد

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

۲. خرید جا تخم مرغی هوبی لایف مدل ۱۰۵۳

ظرف نگهدارنده تخم مرغ هوبی لایف مدل 1053

همیشه برای نگهداری تخم مرغ در یخچال مشکلات وجود داشته است امروزه با تولید جا تخم مرغی این مشکل ها حل شده و یخچال ها نظم دهی بهتری دارد. این مدل یکی از بهترین جا تخم مرغی می باشد که می توانید خریداری نمایید. این مدل ظرفیت بالایی دارد و قادر است تا ۳۰ عدد تخم مرغ را در خود جای دهد.

مشخصات کلی

ابعاد: ۳۳x۲۸x۷ سانتی‌متر
وزن: ۴۰۰ گرم
جنس: پلاستیک
ظرفیت: ۳۰ عدد

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

۳. خرید ظرف نگهدارنده تخم مرغ مدل ۱۲Denzi

ظرف نگهدارنده تخم مرغ مدل 12Denzi

این جا تخم مرغی از جنس تلقی ساخته شده و از کیفیت ساخت بالایی برخودار است. این ظرف قابلیت نگهداری ۱۲ عدد تخم مرغ را دارد و طراحی آن به گونه ای می باشد که مانع از تکان خوردن تخم مرغ ها و شکسته شدن آن ها می شود. همچنین به دلیل مقاوم بودن جنس محصول می توانید ظرف های دیگری روی آن قرار دهید.

مشخصات کلی

ابعاد ۳۲x۱۱.۵x۷.۵ سانتی‌متر
وزن ۳۵۰ گرم
جنس: تلقی
ظرفیت: ۱۲ عدد

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

۴. خرید جا تخم مرغی مدل ۰۱

جا تخم مرغی مدل 01

یکی دیگر از بهترین جا تخم مرغی که رضایت خرید خوبی نزد مشتریان دارد این مدل است. ظرفیت در نظر گرفته شده برای این ظرف ۱۲ عدد بوده که کاملا مناسب برای نگهداری تخم مرغ های شما می باشد. در نظر داشته باشید با خرید این ظرف می توانید یخچالی با نظم با مقدار فضای بیشتر برای قرار دادن سایر مواد غذایی داشته باشید.

مشخصات کلی

ابعاد ۲۵×۲۰×۱۵ سانتی‌متر
وزن ۱۰۰ گرم
جنس: پلاستیک
دستگیره: دارد

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

۵. خرید جا تخم مرغی ایراک پلاستیک مدل YU120

جا تخم مرغی ایراک پلاستیک مدل YU120

جا تخم مرغی یکی از وسایل بسیار کاربردی برای نظم بخشیدن به یخچال هر آشپزخانه ای است. این مدل قابلیت نگهداری ۱۲ عدد تخم مرغ را دارد از ویژگی های بسیار خوب این ظرف درب آن می باشد که از نفوذ هر گونه مواد دیگری بر روی تخم مرغ ها جلوگیری می نماید. جنس این ظرف از پلاستیک مرغوب و مقاوم ساخته شده است.

مشخصات کلی

ابعاد: ۲۱٫۵×۸×۱۵ سانتی‌متر
جنس: پلاستیک
وزن: ۲۰۵ گرم
ویژگی‌های نظافتی: قابلیت نظافت آسان

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا


5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا