خانه و آشپزخانه

بهترین صافی سینک ظرفشویی استیل و پلاستیکی فانتزی + قیمت

صافی سینک استیلصافی سینک نوعی درپوش توری شکل است که بر روی قسمت ورودی لوله سینک ظرفشویی نصب می شود این درپوش توری، از ورود تفاله به جای مانده از مواد غذایی به داخل لوله جلوگیری کرده و این گونه لوله خروجی آب دچار گرفتگی نمی شود.

به دلیل شستشوی زیاد ظروف غذا خوری در داخل سینک ظرفشویی، بهتر است از وسایلی نظیر صافی یا کفشور سینک استفاده نماییم این قطعه یکی از کاربردی ترین وسایل آشپزخانه است که استفاده از آن به عملکرد بهتر سینک ظرفشویی کمک بسیار زیادی کرده و زیبایی سینک ظرفشویی را افزایش میدهد.

ورود تفاله و زباله به داخل لوله یکی از معضلاتی است که بیشتر خانم های خانه دار، در هنگام شستن ظروف با آن دست و پنجه نرم می کنند این اتفاق در صورت تکرار، باعث بسته و گیر کردن لوله می شود به همین منظور بهترین روش برای ممانعت کردن از ورود زباله های غذا به داخل لوله، استفاده کردن از قطعه ای به نام صافی است.

صافی سینک چیست و چه کاربردی دارد؟

صافی یا کفشور سینک در واقع فیلتری فلزی یا پلاستیکی است که ظاهری گرد یا مربع شکل دارد این کفشور، قابلیت جدا شدن داشته و دقیقا بر روی زیر آب سیفون ظرفشویی نصب می شود این قطعه با فیلتر کردن ذرات و اجزای ریز، از بسته شدن فضای داخل لوله جلوگیری می کند.

انواع صافی سینک

صافی استیل

صافی استیل بهترین نوع برای نصب کردن بر روی زیر آب سیفون ظرفشویی است کفشورهای استیل به دلیل ضد زنگ بودن، به خوبی در محیط خیس سینک آشپزخانه دوام آورده و دچار زنگ زدگی نمیشوند علاوه بر این، ظاهر زیبا و هماهنگ آنها با سینک ظرفشویی باعث جذابیت بیشتر این فضای آشپزخانه می شود.

صافی پلاستیکی

صافی پلاستیکی در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید شده و قیمت آنها نسبت به صافی های استیل ارزان تر است صافی های پلاستیکی که، جنسی نرم و انعطاف پذیر دارند انتخابی مناسب برای قرار دادن بر روی سیفون سینک ظرفشویی هستند انها نیز به خوبی می توانند از ورود مواد زائد ریز به داخل لوله جلوگیری نمایند هر چند کیفیت نوع استیل را ندارند.

نکات خرید صافی سینک

به جنس توجه داشته باشید

صافی سینک باید جنسی بادوام و تولید شده از مواد مرغوب داشته باشد صافی های استیل بی کیفیت، در اثر قرار گرفتن در معرض زیاد آب، دچار زده گی شده و رنگ آنها سیاه می شود صافی های پلاستیکی نامرغوب نیز پس از مدت کوتاهی استفاده، رنگ آنها کم رنگ شده و بوی نامطبوعی می گیرند بنابراین هنگام خرید، به کیفیت جنس صافی توجه داشته باشید.

به اندازه توجه داشته باشید

صافی سینک قطعه ای توری شکل است که در اندازه های متفاوتی طراحی و تولید میشود به همین دلیل هنگام خرید، به اندازه صافی توجه داشته باشید و متناسب با اندازه درپوش سیفون ظرفشویی آشپزخانه تان، صافی با اندازه مناسب را انتخاب نمایید بزرگ یا کوچک بودن اندازه صافی، باعث از بین رفتن عملکرد آن می شود.

به شکل توجه داشته باشید

کفشورهای سینک ظرفشویی بیشتر به شکل گرد تولید میشوند هر چند مدل های مربعی آن نیز در بازار وجود دارد بنابراین هنگام خرید، شکل صافی را متناسب با شکل درپوش سیفون ظرفشویی خود انتخاب کنید.

به سوراخ صافی توجه داشته باشید

سوراخ های تعبیه شده بر روی صافی سینک را با دقت مورد توجه قرار دهید سوراخ های روی صافی نباید خیلی درشت و ریز باشند بلکه باید سایزی مناسب داشته باشند تا علاوه بر عبور اسان آب، از ورود تفاله ها و زباله مواد غذایی به داخل لوله نیز بتوانند جلوگیری کنند.

بهترین مارک صافی سینک کدامند؟

برند بازن

برند اخوان

برند آوه پلاست البرز

برند پاندا

برند دینا

برند ژویی

برند ابتکار

برند لیمون

برند کیچن

برند زد پی

سخن آخر

با استفاده از این وسایل کاربردی می توان تا حد بسیار زیادی از ورود انواع تفاله و مواد زائد غذایی به داخل لوله سینک ظرفشویی جلوگیری کرد این اقدام شما را از معضلات گیر کردن لوله و باز کردن آن راحت می کند.

۸ مدل صافی سینک فانتزی و پرفروش را در انتهای همین صفحه برای شما مخاطبان عزیز به اشتراک گذاشته ایم.

۱. خرید صافی استیل مدل A2 بسته ۲ عددی

صافی استیل سینک مدل A2 بسته 2 عددی

صافی به جهت جلوگیری از مواد غذایی باقی مانده از ظروف در هنگام شستشو به سمت لوله زیر سینک و گیر کردن مواد غذایی و مشکلات متعدد استفاده می شود این مدل در بسته دو عددی به فروش می رسد جنس استفاده شده در آن از استیل مرغوب می باشد.

مشخصات کلی

جنس: استیل
ابعاد: ۱۱.۵x۱۱.۵x۵ سانتی‌متر
وزن: ۵۰ گرم

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

۲. خرید صافی سینک آوه پلاست البرز مدل A60

صافی سینک آوه پلاست البرز مدل A60

این مدل درپوش یکی از ابزارهای کاربردی برای سینک محسوب می شود چرا که زمان شسشتو ظرف های خود دیگر نگران رفتن مواد غذایی باقی مانده از سایر ظروف به سمت لوله کشی سینک و باعث به وجود آمدن مشکلات آزار دهنده نیستید.

مشخصات کلی

جنس: استیل
ابعاد: ۱۶x۱۲x۷ سانتی‌متر
وزن: ۴۸ گرم

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

۳. خرید صافی سینک پاندا مدل M6 بسته ۲ عددی

صافی سینک پاندا مدل M6 بسته 2 عددی

درپوشی بسیار کاربردی با جنس پلاستیک که می توانید در سینک ظرفشویی یا حمام از آن به جهت جلوگیری از مواد زائد استفاده کرد این مجموعه به صورت دو عددی عرضه می شود.

مشخصات کلی

جنس: پلاستیک
ابعاد: ۶.۵x۶.۵x۲ سانتی‌متر
وزن: ۱۰ گرم

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

۴. خرید صافی سینک مدل AM

صافی سینک مدل AM

این نوع صافی مناسب برای سینک هایی می باشد که سیفون های آن مربعی شکل باشد جنس آن از استیل ضد زنگ درجه یک ساخته شده و از ورود زباله یا تفاله باقی مانده از مواد غذایی به سیفون سینک جلوگیری می نمایید.

مشخصات کلی

جنس: استیل
ابعاد: ۱۱.۵x۱۱.۵x۳ سانتی‌متر
وزن: ۹۰ گرم

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

۵. خرید صافی سینک ظرفشویی مدل memory کد ۱۱۵

صافی سینک ظرفشویی مدل memory کد 115

یکی از با کیفیت ترین صافی های سینک این مدل می باشد که خاصیت ضد لکه دارد و جنس آن بسیار مرغوب بوده و دارای رضایت خرید بالایی است به جهت جلوگیری از خرابی سیفون سینک خود حتما از این نوع درپوش ها استفاده کنید.

مشخصات کلی

جنس: استیل
ابعاد: ۱۱.۵x۱۱.۵x۵ سانتی‌متر
وزن: ۱۰۰ گرم

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

۶. خرید صافی سینک مدل pll کد ۲۲۵

صافی سینک مدل pll کد 225

صافی با طراحی کاملا متفاوت و با کیفیت که توجه هر مخاطبی را به خود جلب می کند یکی از درپوش های خوب جهت استفاده برای سینک است که هنگام شسشتوی ظروف کار شما را آسان می کند و مانع عبور تفاله یا مواد غذایی باقی مانده درون سیفون می شود.

مشخصات کلی

جنس: استیل
ابعاد: ۱۱x۱۱x۱ سانتی‌متر
وزن: ۲۵ گرم

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

۷. خرید صافی سینک مدل VX-320 بسته ۲ عددی

صافی سینک مدل VX-320 بسته 2 عددی

جهت جلوگیری از مشکلات گرفتگی سیفون سینک باید از صافی ها استفاده نمایید این مدل از جنس پلاستیک ساخته شده دارای ابعاد مناسب می باشد که بسیار برای جلوگیری از مواد زائد مفید می باشد حتما هنگام خرید به اندازه آن ها دقت نمایید.

مشخصات کلی

جنس: پلاستیک
ابعاد: ۴x۴x۱ سانتی‌متر
وزن: ۵ گرم

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

۸. خرید صافی سینک مدل Square item

صافی سینک مدل Square item

لزوم صافی برای هر سینک ظرفشویی یک ابزار ضروری است چرا که با گذشت زمان و با عبور تفاله ها از سینک به سمت لوله سیفون امکان گرفتگی آن وجود دارد که باعث مشکلات غیر بهداشتی خواهد شد پس بهتر است جهت جلوگیری از درپوش استفاده کرد همچنین این مدل بصورت مربعی طراحی شده است که روی در درپوش سیفون بهتر قرار می گیرد.

مشخصات کلی

جنس: استیل
ابعاد: ۱۱.۵x۷.۵x۵ سانتی‌متر
وزن: ۵۰ گرم

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

3/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا